DOSTARCZAMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI B2B NA MAZURACH

usługi

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy
Go to reklama na jachtach

reklama na jachtach

Szlak żeglarski Wielkich Jezior Mazurskich i jego okolice odwiedza rokrocznie niemal 1 mln turystow. Jachty w sezonie wakacyjnym to spektakularny nośnik reklamowy, który działa zaskakująco skutecznie.

Go to programy lojalnościowe

programy lojalnościowe

Zadbaj o nietypowy program bonusowy dla najlepszych kontrahentów. Zacieśniaj relacje z Klientami, premiuj najlepszych sprzedawców, negocjuj najważniejsze umowy w zupełnie wyjątkowym otoczeniu.

Go to imprezy sportowe

imprezy sportowe

Zawody Match Racing to najbardziej widowiskowa dyscyplina żeglarska. Przyciąga uwagę i ekscytuje wszystkich widzów, niezależnie od wieku.

Go to Imprezy Incentive

Imprezy Incentive

Nic nie dorówna współpracy zespołowej na jachcie podczas rejsu. Odpowiedzialność i podział obowiązków, lecz także zabawa i to uczucie obcowania z naturą, rozwijają umiejętności, których nie sposób rozwinąć w sali konferencyjnej.

O nas

działamy od 2006 roku

W branży jachtowej na Mazurach działamy od 2006 roku. Dzięki połączeniu kompetencji z dziedziny obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem żeglarskim, mamy okazję dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Przez niemal dekadę zrealizowaliśmy kilkanaście projektów dla jednych z najlepszych marek w Polsce, począwszy od realizacji kampanii reklamowych na jachtach, poprzez realizację projektów z zakresu Customer Relationship Management oraz organizację imprez typu incentive pod żaglami.

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które cenią sobie profesjonalną współpracę z doświadczonym i sprawdzonym zespołem. Oferujemy realizację projektów w pełnym zakresie, od pomysłu do raportu z jego realizacji. Do każdego zapytania podchodzimy w sposób kretywny i zorientowany na realizację celów.

zaufali nam

news

Poznaj Mazury, dowiedz się więcej o regionie i odkryj jego potencjał.

ahoj, napisz do nas!